| anonim_4396 a întrebat:

am dezinstalat ethenet controller iar acum nu imi mai merge netul si nu mai merge nici sa il instalez inapoi...imi spune ca "windows was unable to install your ethernet controller" si nu mi se mai instaleaza nici updatele...ce pot face sa imi mearga netul?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| iZberg a răspuns:

Suna la reprezentantul tau (rds, rom-telecom etc.) si antreabai cei de facut ca sar pute sa vina ei acasa la tine sa ti-l faca ori o sati comunice la telefon tot ce ai de facut ca sa ati mearga din nou

| doar17eu a răspuns (pentru iZberg):

Dar nu pot sa descarc ceva dupa net? driverul?