| valmon a întrebat:

Am doua conturi de mess ( A si B), cand am vrut sa activez contul,,A`` am primit mesajul ca nu sunt conectata, apoi am incercat sa intru pe contul,, B``, iar pe al 2-lea am putut intra! de unde am dedus ca nu aveam probleme cu conexiunea! A doua zi am incercat iarasi,,A`` si am primit acelasi mesaj, am intrat si mi-am schimbat parola ( in cadrul parolei mi s-a cerut sa bag si litere mari). La o noua logare - STUPOARE- nu-mi recunostea parola. Am dat sa intru un contul,,B`` si nu mi-a venit sa cred: mi-a aparut mesajul ca nu sunt conectata! Deci, am ambele conturi blocate, nu mi s-a transmis pe ce perioada, si culmea este ca adresa ``A`` este alternativa la,, B``, si invers! Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalea messengerul si descarca altul. Eu asa am facut. Am descarcat yahoo! messenger 11.Succes. Chgiar daca ai acest messenger, sterge-l si baga altul.

| valmon explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos, am sa incerc si aceasta varianta!