| Mysteryossa a întrebat:

Buna,am facut o mica trasnaie: am intrat pe mess dupa telefon iar cand am iesit,toate contactele apareau si in lista de numere.m-am pus frumos si le-am sters, fara sa imi dau seama ca se pot sterge din lista de mess..azi cand am intrat pe mess dupa calculator, am observat ca nu mai aveam nici un id in lista..asa ca am intrat pe mail si am dat la "deleted contacts" apoi restore.dar problema e ca nu mi s-au recuperat toate id-urile( si nu aveam decat vreo 73 de id-uri in lista), iar la address book imi apar 43 de id-uri..cum fac sa le dai add iar? si inca ceva: de ce nu imi apar online persoanele care sunt on? imi apare ca au intrat sau au iesit, dar la mine tot offline imi arata ca sunt sad funda celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Şi mie mi s-a întâmplat ceva asemănător.
Am intrat pe Messenger de pe telefon şi mi-au apărut toate ID-urile în lista de contacte.
După ce le-am şters nu s-a întâmplat nimic cu ele.
Din păcate nu prea mai există nimic de făcut. Va trebui să îi adaugi din nou pe toţi.
Succes!

| MishelleArt a răspuns:

Trebuie sa le dai add din nou, nu mai ai ce face. Am patit-o si eu. Funda?