| love3372 a întrebat:

Am facut o prostie: am descarcat un joc pe telefon de pe internet.
Daca nu il folosesc deloc fac cost suplimentar?
Va rog help me! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MhPnr a răspuns:

Jocul e pe bani, dacă l-ai descărcat tu ai făcut cost banii ăia, poţi să-l foloseşti cât vrei acum.

4 răspunsuri:
| MhPnr a răspuns:

Din moment ce l-ai downloadat, oficial ai făcut cost. şi eu am păţit.

| love3372 explică (pentru MhPnr):

Si daca nu il folosesc deloc dupa ce l-am descarct fac si dupa ce am facut primul cost? [cel de dupa descarcare]

| love3372 explică (pentru MhPnr):

Ms :*

| MhPnr a răspuns (pentru love3372):

:*******

| MhPnr a răspuns (pentru love3372):

Jocul e pe bani, dacă l-ai descărcat tu ai făcut cost banii ăia, poţi să-l foloseşti cât vrei acum.