| bikesports2 a întrebat:

Am făcut un cont de Instagram pe contul de Facebook, iar după o săptămâna am dezactivat contul și mi-am făcut alt cont Facebook i-ar cu contul de Instagram m-am conectat pe Facebookul nou. Dar când dau la descoperă persoane nu îmi apare persoanele care folosesc Instagram de pe Facebook, daca înțelegeți...așa va apare și voua? Sau are rost sa fac alt cont de Instagram pe noul cont Facebook?

1 răspuns:
| Skarr a răspuns:

Nu prea am Inteles Intrebarea. Dar daca contul e facut pe alt de Instagram e facut pe alt Facebook. Nu ai cum sa vezi ce e pe instagramul de pe celalalt.