| DarkShina5566 a întrebat:

Am facut un cont pe facebook pentru cinava pentru a se juca si mi s-a cerut sa bag numarul de telefon al persoanei, am primit acel cod de confidentialitate iar acum primesc notificari pe telefon sub forma de sms. Cum pot face sa nu mai primeasca asa ceva? Mentionez ca are un telefon Nokia vechi.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

De la setarile Facebook.

| weltandrei a răspuns:

Intri in profilul de facebook, si la setarile contului de sus din dreapta, apoi la notificari si dezactivezi primirea notificarilor. Http://www.weltcars.com