| Lorena6879 a întrebat:

Bună,am făcut un videoclip nud și l-am pus la fișiere sigure in aplicația files și acum am intrat la fișiere singure și nu e videoclipul nicăieri. Ce s-a întâmplat?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Imi pare rau sa aud ca nu ai reusit sa gasesti videoclipul Stiu cat de frustrant este cand cauti un lucru pe care stii unde l-ai pus, dar din nefericire nu mai dam de el. Totusi, poate o sa-l gasesti intr-un moment cand te astepti mai putin.

Iti tin pumnii.

37 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil l-a vazut maica-ta sau taica-tu si l-a sters.

| helpforyou a răspuns:

In mod normal ar trebui sa fie in dosar sigur. Ori l-ai sters din greseala, ori la un moment dat l-ai mutat inapoi pe telefon. Daca l-ai redenumit, cautal dupa nume, sau dupa data in care a fost filmat.

Succes. Felicitari pentru folosirea dosarului sigur. Mai trebuie atentie cand manevram fisierele. Sper sa rezolvi.

| Lorena6879 explică (pentru helpforyou):

Nu îl găsesc în niciun mod, am pus efort la el și acum e pa.
Și nimeni nu mi-a răspuns la întrebare, numai tu.ms și felicitări

| Lorena6879 explică (pentru helpforyou):

Bine,ms

| helpforyou a răspuns (pentru Lorena6879):

Cu drag.

| helpforyou a răspuns (pentru Lorena6879):

Imi pare rau sa aud ca nu ai reusit sa gasesti videoclipul Stiu cat de frustrant este cand cauti un lucru pe care stii unde l-ai pus, dar din nefericire nu mai dam de el. Totusi, poate o sa-l gasesti intr-un moment cand te astepti mai putin.

Iti tin pumnii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oi fi si vreo bunaciune sa faci tu filmari nud laughing

| IceRope a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrea și ea în echipa de videochat a lui Andrew Tate. Dar nu știe că maimuțoiul ăla e puțin după gratii. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru IceRope):

A omis stirile, taci nu-i spune, ii distrugi sperantele laughing

| Lorena6879 explică (pentru IceRope):

Ești tu sigur?

| Lorena6879 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut știrile și chiar mă bucură

| 1234568807 a răspuns:

De ce ai facut clipuri nud? Si mai ziceti ca va fac baietii panarame degeaba, oricum pentru tine e ok sa faci asta daca nu ai iubit

| Lorena6879 explică (pentru 1234568807):

Am iubit

| 1234568807 a răspuns (pentru Lorena6879):

Pai si cum se simte iubitul tau cand stie ce faci? Sau el nici nu stie?

| Lorena6879 explică (pentru 1234568807):

Videoclipul este pentru iubitul meu, este plecat la muncă în Londra

| acerr a răspuns (pentru 1234568807):

Cum de ce? peste 1 an, 2 iti dai seama cat te ai schimbat, poate te ingrasi...e normal

| IceRope a răspuns:

Era nevoie să specifici că erai nud? Cred că te mănâncă rău sub coadă, ca pe măgăreața lui nea Sandu. laughing

| Lorena6879 explică (pentru IceRope):

Pai eu doar am spus ce videoclip era, de mâncat sub coada nu am pus întrebare

| just4ubr2015 a răspuns:

De ce sa faci videoclipuri nud daca el va ajunge pe internet si il vor vedea rudele tale ce vei spune bine ca nu ti-ai facut cont si pe onlyfans macar sa fie treaba buna.acum asteapta sa afle lumea de el si vei ajunge de rasul lumii si vei fi catalogata drept o usuratica.

| Lorena6879 explică (pentru just4ubr2015):

Videoclipul este pentru iubitul meu care a plecat să muncească în Londra

| Trixt3r a răspuns:

Ești sigura ca nu l-ai urcat pe vreun site? happy

| Lorena6879 explică (pentru Trixt3r):

Nu e pe niciun site

| Trixt3r a răspuns (pentru Lorena6879):

Ok, folosești android sau iOS (iphone)?

| Lorena6879 explică (pentru Trixt3r):

Android

| Trixt3r a răspuns (pentru Lorena6879):

In ce limba?

| Trixt3r a răspuns (pentru Lorena6879):

Nu fac mișto, întreb sa știu pe ce limba sa încerc să-ți explic meniul pas cu pas.

| Trixt3r a răspuns (pentru Trixt3r):

Iti explic in Engleza, daca-i nevoie de traducere imi spui :

Deschizi "Settings" > dai la "Storage" > dai la "Videos" > dai "Open with Files", selectezi "Just once", apoi dai pe "This week" - Banuiesc ca saptamana asta ai facut video-ul, si trebuie sa-ti apara acolo pe lista.
In cazul in care nu-l gasesti poti sa incerci si sa dai "Open with Files by Google" daca nu-l gasesti cu "Files" simplu.

| Lorena6879 explică (pentru Trixt3r):

Ms,dar l-am găsit

| Trixt3r a răspuns (pentru Lorena6879):

Ma bucur sa aud, pe viitor sugerez sa lași mai multe informații importante, cum este sotfware-ul telefonului, sau modelul, sa te poate ajuta oamenii. (în locul unor informații care striga "roast me" cum e cea cu "filmuleț nud". Un filmuleț oarecare era suficient).

| Lorena6879 explică (pentru Trixt3r):

Știu,dar efectiv așa mi-a venit sa scriu

| Fantaspirit a răspuns:

E adevărat eu am fost fișierulhee hee

| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Este posibil ca fișierul să fi fost șters din aplicația de fișiere sau poate fi ascuns în alt folder. Verificați dacă fișierul nu a fost mutat în alt folder sau dacă nu ați activat opțiunea de "ascundere" din aplicație. Este posibil, de asemenea, ca fișierul să fi fost șters accidental sau intenționat.

In cazul in care ai inregistrat un videoclip nud, este important sa stii ca distribuirea sau punerea acestuia la dispozitie pe internet, fie prin intermediul unei aplicatii sau prin orice alta metoda, poate fi considerat o infractiune, indiferent de varsta ta sau de consimtamantul persoanei din videoclip.

Te sfatuiesc sa fii foarte atent cu informatiile sau materialele intime pe care le pui la dispozitie pe internet, deoarece acestea pot fi utilizate in mod nepotrivit sau pot avea consecinte negative asupra ta sau a persoanelor din material.

| suntserios a răspuns (pentru MadalinMirelMacovei):

"ați activat opțiunea de "ascundere" din aplicație"

din care aplicatie?
nu ti a zis rahatul ala de chatgpt si despre ce aplicatie e vorba?

| Lorena6879 explică (pentru MadalinMirelMacovei):

Am înțeles

| Jessicakecal21 a răspuns:

Baietii, nu mai faceti la misto cu aceasta! A intrebat ceva si cere ajutorul, e dreptul ei sa faca sau nu, inca ceva ea a facut si a pus unde e in siguranta e pentru ea asta nu inseamna ca o sa dea la cineva! Aveti grija cum vorbiti cu fata. Ajut o. Explica detaliile.

| Lorena6879 explică (pentru Jessicakecal21):

Pai exact

| Lorena6879 explică (pentru Jessicakecal21):

Cam așa ar trebui

| madalinaunf1 a răspuns:

Ziceti numa ca nu v-a trimis gagica poze in chiloti niciodata si dati skip la intrebare. Ma bucur ca ai gasit clipul in cele din urma!happy