| Rax a întrebat:

am facut update la Viber de curind,dar acum imi apar toate contactele din agenda telefonului, cu toate ca am setat sa apara doar contactele cu Viber.a mai patit cineva sa aiba asa, agenda in totalitate?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Si la mine apare la fel dar in dreptul celor ce au Viber apare o bula cu telefon si doua linitue in ea. adica asta: http://www.icons101.com/......e66/viber2

| Rax explică (pentru Salontanul):

Exact.dar la fiecare updatare apareau si preferam sa apara doar contactele Viber, asa ca acum am o lista lunga si enervanta.e setat totusi sa apara doar cei cu Viber.probabil e o greseala de a lor.as prefer sa ma intorc la varianta anterioara dar nu stiu cum.

| Salontanul a răspuns (pentru Rax):

Nu se poate asa ceva. Softul a fost deja modificat pe site-ul oficial.