| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe net un iPad 3 la 950 lei. Zice ca l-a luat din Belgia acum cca. 1 an jumatate si ca functioneaza perfect. Ar fi primul produs Apple al meu asa ca imi este frica si vreau sa va intreb pe voi: sa il cumpar? Un iPad nu cred ca se incetineste sau strica intr-un an jumatate daca l-a ingrijit. Oricum eu il voi folosi la web browsing, youtube, filme si facebook. Nu vreau sa mearga incet.

2 răspunsuri:
| IftimiSebastian a răspuns:

Merita daca e IPad 3 iti inchipui ca va functiona la standarde cat de ccat inalte asa ca daca vrei sa il iei e bine!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Sa ii dea un reset total cand il cumperi si sa nu aiba parole pe undeva. Fara cont de icloud pe el.