| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe site-ul Olx.ro un anunt cu un Samsung note 2 care in realitate e vreo 1500 lei, iar aici costa 600 lei,el fiind aproape impecabil, cu folie pe ecran si toate accesoriile. Vanzatorul are activata chestia aia cu verificare colet inainte de a plati. Oare sa-l cumpar in aceste circumstante sau o sa iau teapa?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sigur ceva nu e bine. E mult prea ieftin. La 600 lei doar sa fie note 1.

| heAdgN a răspuns:

Pai il incerci la primire verifici coletul etc.

| CristeaDiana99 a răspuns:

De ce sa nu incerci, nu ii dai nici un ban pana nu il verifici si gata.