| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe un site de anunturi un Samsung note 2 care in realitate e vreo 1500 lei, iar aici costa 600 lei, el fiind aproape impecabil, cu folie pe ecran si toate accesoriile. Vanzatorul are activata chestia aia cu verificare colet inainte de a plati. Oare sa-l cumpar in aceste circumstante sau o sa iau teapa?

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

La bani astia sigur are crapat displayul

| remus31 a răspuns:

Parerea mea este sa cauti si pe alte site-uri de anunturi de gen si sa compari preturile... daca pe acel site unde ai gasit e cel mai mic pret sigur are ceva defect telefonul.