| Effyyyy a întrebat:

Buna am Google Chrome 19 cum setez ca cand il pornesc sa apara google pentru ca apare altceva.chestile alea albe transparente.sau magazin google chrome. Funda

2 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Salut!
E mai complicat... Control Panel/ Internet options/ General. Si acolo sus scrii adresa de google.
Bafta! Daca nu reusesti revino cu un mesaj o sa incerc sa-ti explic happy
O seara faina!

| crysty122 a răspuns:

Pai dai acolo sus in dreapta pe o cheie si apoi dai la sectiunea setarii dupa care iti apare pe alta pagina scris mare elemente de baza si vezi in jos scris putin mai mic pagina de pornire bifati deschideti aceasta pagina si scrii acolo ce pagina vrei in cazul tau scrii"google.ro" dupa care inchizi pagina si gata de fiecare data and deschizi google crome iti apare aceea pagina succes:X