| Kriss96 a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Dacă o persoană m-a blocat pe facebook este posibil ca acea persoană sa poată vedea în continuare ceea ce postez eu? De exemplu dacă dau la postare să vadă friends of friends și acea peroana care m-a blocat este un prieten de-al prietenilor mei. teoretic persoana care m-a blocat ar trebui să vadă ce postez?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu se mai poate, odata ce te-a blocat daca incearca sa intre pe profilul tau ii scrie ceva gen "link gresit" sau ma rog, doar daca te deblocheaza iti poate vedea postarile, dar daca te deranjeaza il poti bloca si tu de asemenea daca nu vrei sa iti mai vada postarile.

| pufulescu a răspuns:

O cale exista totusi, isi face alta adresa de Gmail, de exemplu, alt profil de facebook si devine prieten cu un prieten de-al tau. Nu e vorba de hackuiala ci doar sa colaboreze cu cineva pe care il ai in lista de prieteni.

| CristinaSNC a răspuns:

Nu, nu poate.

| Kenya a răspuns:

Nu poate.

| aabaaab3278 a răspuns:

Nu, nici nu iti mai poate accesa profilul.

| BlackArt333 a răspuns:

Da. Cred... Asa stiu ca poate!