| Ancutza23 a întrebat:

Am incercat de cateva ori sa instalez Yahoo Messenger(10 si apoi 11), dar in timp ce se incarca(cand il downloada) mergea pana cand imi aparea mesajul "a network error was encountered.Do you want to retry the download"? I-am dat retry de cateva ori si nu a facut decat sa mai astepte 2 minute si sa imi trimita iar acelasi mesaj.De la ce ar putea sa fie?
Ce as putea sa fac?(multumesc anticipat pentru raspunsuri)

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Incearca sa le cauti pe alte siteuri! cel mai simplu cauti pe google varianta dorita si o downloadezi de pe alte siteuri! daca nici asa nu merge, inseamna ca e de la yahoo o problema temporara, si incerci maine! bafta!

2 răspunsuri:
| mariatina a răspuns:

Nu sunt specialista dar verifica cat spatiu ai in disk C

| Ancutza23 explică:

@mariatina:nu am destul spatiu in C, tocmai de aceea am downloadat variantele si le-am instalat in E, care are destul spatiu happy