| cristina1maria1asd a întrebat:

Am incercat sa copiez un fisier din total commander in stilul vechi (gen am apasat pe el si dupa l-am pus pe ecran) (nu ma pricep absolut delov la calculatoare.) Care este problema? Ei bine nu mai gasesc acel fisier (care este un videoclip). Va rog ajutati-ma! Dau funda

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce ai cautat in total commander daca nu te pricepi la calculatoare? Adevarul ca e si greu sa dai un copy-paste dintr-o parte in alta...
Foloseste functia search, ca de aia exista, asta daca nu l-ai sters!

| darrio2007 a răspuns:

Cu un copy/paste era mult mai simplu.Intra la Cautare si cauta-l.

| DryIce a răspuns:

Total comander e un fel de consola pentru windows unde poti pune coduri direct la programe, cum are linux terminal-ul oarecum. nu stiu daca e chiar buna comparatia.