| AndreeaI132 a întrebat:

Am încercat să îmi pun muzică pe blogul meu de Tumblr, am încercat și am respectat toată procedura, însă nu îmi apare nimic. M-am uitat și la tutoriale, am făcut întocmai, însă niciun rezultat. Mă poate ajuta cineva cu un sfat, vă rog?

2 răspunsuri:
| LLLLoooller a răspuns:

Daca nu merge, da restart la telefon, mergi in locuri cu semnal mai bun la wifi. Daca nu merge si asa, poate melodia pe care doresti sa o pui pe Tumblr...nu merge..mai incearca si alte melodii. Daca nu merge, logheaza-te de pe calculator, tableta sau laptop pe contul tau de Tumblr si pune melodia respectiva. Ar trebui sa mearga. Sper ca te-am ajutat si sa nu mai ai probleme cu Tumblr-ul. Funda?

| AndreeaI132 explică (pentru LLLLoooller):

Am încercat de pe calculator, și nu merge. Încerc de câteva zile și nici un rezultat.