| wolfves a întrebat:

Am incercat sa ma conectez la un mail vechi la care nu m-am mai conectat de ceva timp si nu merge. Cred ca nu ii place faptul ca mail-ul meu e cu @yahoo.ro, nu.com (cum imi si sugereaza sa completez acolo dupa ce pun punctul). Imi spune ca nu este recunoscut mail-ul, dar eu il scriu corect. Ce pot sa fac sa il accesez? Mentionez ca nu merge cu nr de tel, apare unul acolo, dar nu este al meu (poate e fostul, nu stiu).

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De nu ai mai intrat pe el?

| Cristi7790 a răspuns:

Sincer și eu am pățit cu fostele adrese de Yahoo, încearcă sa te loghezi cu numărul de telefon dacă îl mai ai, altfel nu o sa prea ai ce face, sau poți baga numărul de telefon și acolo îți apare ce adrese sunt cu acel număr și o selectezi pe cea pe care o vrei și după bagi parola

| Cristi7790 a răspuns:

Eu am reușit cu fostul număr de telefon, chiar dacă nu-l mai aveam. Dar dacă ai numărul, scrie-l în loc de xy@yahoo.com și după scrie parola

| wolfves explică (pentru Cristi7790):

Din nefericire, nu mai stiu fostul numar de telefon. Imi apare pe mail ca e unul care se termina cu 67, am intrebat o fosta colega daca imi mai stie fostul numar de telefon si mi-a dat unul, dar nu se termina cu 67. chiar nu stiu ce numar este legat de mail.

| wolfves explică (pentru Cristi7790):

Adresa de mail e legata de fostul meu numar de telefon pe care, din nefericire, nu il mai stiu.