| dayanaa a întrebat:

am incercat sa mi instalez Microsoft office pe laptop si nu reusesc. de asemenea mi am instalat office portable si nu mi deschide fisierele. ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suita gratuita de office LibreOffice e compatibila cu documentele lucrate in Microsoft Office:
http://www.filehippo.com/download_libreoffice/

| strengaritzza a răspuns:

Poate nu-i compatibil cu windowsul pe care-l ai. Instaleaza o versiune mai noua de Office.

| Brokye10 a răspuns:

Pai trebuie sa gasesti Microsoft office bun, sunt mai multe variante cauta.l pe cel care merge