| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa-mi schimb email-ul de la contul de Facebook si dupa ce scriu parola si dau trimite imi spune ca s-a trimis un mesaj de confirmare la acel email.Problema e ca ori de cate ori as da sa se trimita email de confirmare de fapt nu primesc nimic,iar asta chiar in decurs de cateva zile, nu cateva minute.Ce sa fac ca sa primesc email-ul de confirmare? Mentionez ca nu primesc nimic nici macar la spam. sad

Răspuns Câştigător
| debarba a răspuns:

Facebook help centre
http://www.facebook.com/......ttp?/help/

cauta si intra in legatura cu ei

| AllyRozy a răspuns (pentru debarba):

Nu,chiar nu ma ajuta cu nimic sad

5 răspunsuri:
| paulica2003 a răspuns:

azi am vrut si eu sa imi schimbi email-ul de la contul de facebook dar nu merge nici la mine... poate e problema de la ei. nu stiu sad imi pare rau ca nu te-am putut ajuta

| StiLLz a răspuns:

Cauta si pe emailul vechi si pe cel nou pe unul dintre ele trebuie sa fi trimis.

| shockyke3elovecs a răspuns:

Buna antonia! Inainte de a schimba mail trebuie sa schimbi parola si dupa aia schimbi mail happy Am patit-o si eu tot asa si mi-a spus un tovaras ca trebuie sa schimb parola intai si dupaceea mail!
Incearca!
Bafta!
Fundita!

| AllyRozy a răspuns (pentru shockyke3elovecs):

Am incercat, problema e ca ei zic in mesajul ala ca 'un emai a fost trimis"sau asa ceva, dar de fapt nu primesc.care sa fie problema? crying