| JustLauren a întrebat:

Buna:*
am instalat de curand metin 2 si cand am vrut sa ma joc... mi-a aparut ceva de genul asta:sorry, but your sistem don't support 3D gramphics...
ce as putea sa fac ca sa ma pot juca metin 2? ce program mi-ar trebui?

5 răspunsuri:
| nairpic a răspuns:

Salut! Si mie mai imi aparea aceasta eroare! Dar cand il deschideam din nou imi mergea! Nu imi mai aparea acea eroare! Daca tie iti apare tot timpul dezinstaleazal si instaleazal la loc! Sau instaleaza-ti net framework 3. 5! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| JustLauren explică:

Nu mergecrying
imi apare la felcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atatare care trebuie puse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai prosti pe TPU laughing instaleaza in mm placa video copil copac degeaba aveti calculatoare sa moara mama

| AlinSUNT a răspuns:

Nu iti trebuie nici un pogram dezinstaleaza metinul si dupa aia il instalezi! Si mie mi-s-a intamplat 1oara cand am jucat!(plz o funtita)