| BeatriceL90L a întrebat:

Am instalat de curand windows 10 cu liceenta, cumparat din magazin. Am activat windows photo wiever deoarece credeam ca asa voi putea vedea pozele fara sa trebuiasca sa le deschid pe rand. Degeaba am selectat #wiew extralage icon# spre exemplu...ca tot iconite albastre am. Deci pe scurt ca sa vad pozele din comp, trebuie sa dau pe rand click pe fiecare deoarece nu stiu care poza ce este. Se poate rezolva? Am tot vizualizat tutoriale, dar n-am reusit.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Tu vrei sa vezi fotografiile in miniatura atunci cand deschizi un folder.
daca ai 2 minute libere instaleaza team si iti activez optiunea respectiva. nu stiu cum sa iti explic si cel mai important... nu stiu ce ai facut in optiunile de vizualizare.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Pentru ca nu ai activat optiunea respectiva

| BeatriceL90L explică (pentru gelu1970):

Si cum o activez? Am umblat si la setings ..deffault app sau cum scria. apoi la photo am bagat windows photo viever dar nu arăta chiar ca in tutorialul ce l-am vazut. Ca si cand ceva nu e bine facut. Incerc sa rezolv treaba asta că mama nu se descurca cu pozele...altfel

| BeatriceL90L explică (pentru gelu1970):

Exact! Pai maine am acces la compul ei. O sa scriu aici din nou. Merci!

| gelu1970 a răspuns (pentru BeatriceL90L):

Ok.

| gelu1970 a răspuns (pentru BeatriceL90L):

Tu vrei sa vezi fotografiile in miniatura atunci cand deschizi un folder.
daca ai 2 minute libere instaleaza team si iti activez optiunea respectiva. nu stiu cum sa iti explic si cel mai important... nu stiu ce ai facut in optiunile de vizualizare.