| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Am instalat o aplicatie(Alock) pe telefonul htc android si mi s-a blocat ecranul.Cum pot sa-l anulez sau dezinstalez! Cat mai repede mersi :*

4 răspunsuri:
| SwEEtGiRlZ explică:

Gata am rezolvat

| AlYnUsH_8643 a răspuns:

Salut! Cum ai rezolvat?

| SwEEtGiRlZ explică (pentru AlYnUsH_8643):

Parca am tinut apasat mult pe butonul Home si mi-am aparut activitatile recente, de acolo am dat pe Search si m-am dus in setari si de acolo l-am dezinstalat.big grin

| Ferariudanomienouasutesaptezecisiopt a răspuns:

BUNA! Am instalat pe telefon LG GS500, MOBOGENIE ANDROID si mi s-a blocat ecranul nu_mi arata decat aplicatia tf, sia tat si nu se anchide decat daca_i scot bateria ce pot face, mersi>