| goodandreea a întrebat:

Am instalat pe telefon aplicatia pentru citit carti(e-book reader) si am incercat sa instalez si niste carti... dar nu sunt decat in engleza, stiu engleza dar asi citi mai bine si as intelege mai bine in romana. Ce trebuie sa fac?
Am Samsung GALAXY ACE(daca are vreo importanta).

2 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Incearca sa descarci un pack language pentru limba romana si vezi daca poti traduce cartile sau cauti altele in romana. Bafta

| ticataca a răspuns:

Poti descarca eBookuri si in limba romana. Diferite librarii ofera astfel de eBookuri chiar si gratuit. Apoi, pentru cartile pe care chiar ti le doresti, poti cumpara eBook-uri. Uite aici cateva idei despre eBookuri: http://www.bookuria.info/category/e-bookurii/