| kantorlaurentiu a întrebat:

Am instalat pe un laptop compaq presario CQ57 windows 7 ultimate totul a fost bine pana azi. Apas butonu de pornire imi arata optiunea Esc dupa care ar trebui sa imi apara pornirea windowsului dar nu o face isi da restart si tot aceiasi chestie de fiecare data. niste sfaturi careva.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Marius2Olivian a răspuns:

Incearca sa apesi acel F, de exemplu F10, care bagi windows, dar sa nu ai cd de windows sau nici un cd, apoi dai pe continuie sau start, ce zice pe acolo.Doar daca vrei dai funda, nu ma intereseaza straight face!

1 răspuns:
| adriannicolae a răspuns:

Baga alt windows sau baga-l din nou pe acela, daca nu merge i-a alt cd cu windowsul dorit si ar trebui sa mearga daca nici asa nu merge du-l la reparat! Funda please?big grin