| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat Windows Media Player, dar am activat sau dezactivat ceva si nu imi arata imagine la filme, doar voce. Ce sa fac, ca sa rezolv?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum sa nu arate imagine nu cred asa ceva nu se poate, ori filmul tau e prost ori nu ai codecurii video, ai TeamViewer 10?

| Anuskaa a răspuns (pentru RAY):

Am activat ceva cand am ascultat muzica si apare chestii colorate care tot se misca, nu stiu cum se numesc, dar nu mai stiu cum sa scot sa nu apara acele imagine colorate.