| mazureacruben a întrebat:

Am instalat word 2016 gratis si am facut un proiect. Dupa ce l- amterminat nu am prea intrat pe word si acum cand intru nu mai pot sa fac ceva pentru ca imi spune ca modificarile sunt dezactivate. Ce pot sa fac sa imi mearga? Rapid va rog. Mai am de facut doua proiecte. Multumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dezinstaleaza Office 2016 si instaleaza in loc OpenOffice.
E gratuit, se utilizeaza usor si... stie multe lucruri in plus...

Nota: La setari, sa faci sa fie implicita compatibilitatea cu fisiere MS Office (bifezi tot), altfel va salva noile documente in format propriu!