| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy
am internet Colibri 11 de la orange si am optiunea Happy night.
intrebarea mea este despre optiunea aia. daca stau intre orele 00-7:00 pe net, imi consuma cei 2, 5 GB?
dau funda tongue

2 răspunsuri:
| pk a răspuns:

Nu iti consuma acel trafic inclus, dar trebuie sa fii atenta ca sa dai disconect si apoi sa te conectezi iar dupa ora 00, deoarece daca ai conexiunea pornita dinainte nu-ti calculeaza ca si cum ar fi happy night, si dimineata inainte de ora 7:00 trebuie sa faci la fel sau iar nu este luat in considerare. in mare sa te conectezi la net la ora 00:05 si sa te deconectezi la ora 06:55 si tot traficul care l-ai facut in noaptea respectiva nu este luat in calcul. poti downloada cat vrei.big grin.bafta

| vicmarcu a răspuns:

Uite cum e.te conectezi la 00:05, dar dimineata poti sa il lasi conectat cat vrei, ca tot nu o sa iti ia trafic, deoarece conexiunea deja e realizata cu un ip.eu l-am lasat conectat vreo 24 de ore si nu mi-a tarifat nimic.