| ppandialex19 a întrebat:

Buna, am internet de la RDS si in ultimele 2 zile modemul (nu router) a luat-o razna.
La propriu, este totul ok, pana ce bag cablul de internet cand, deodata incepe sa lichare (sa joace luminitele alea) ca si cum i-as tot da restart, insa eu nu il ating.
Nu stiu care e problema, i-am sunat si m-au intrebat daca luminita de la CAB merge, si le-am spus ca merge, insa ieri inspre seara a inceput din nou si pe cand sa se aprinda si luminita de la CAB se restarteaza prin acelasi joc de luminite.
Nu stiu ce sa-i fac, am incercat sa intorc cablurile, sa le sucesc, sa le schimb varful, nimic.
V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta! Va multumesc!

1 răspuns:
| OAly a răspuns:

Du modemul inapoi la RDS si zi sa-ti dea altul ca asta e defect!