| blackdevil2015 a întrebat:

Buna am intrat asta zi pe contul de yahoo si iata ce imi apare :
Contul dvs. Yahoo a fost inactiv o perioadă lungă de timp şi este în curs de reciclare. Dacă aveţi nevoie de un cont nou, vă rugăm să vă autentificaţi pentru a obţine unul.
Care ma poate ajuta si pe mine? am nevoie urgent! funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Iti faci alt cont. Ala e reciclat! De cand tot anunta Yahoo asta, de aproape 1 an, da voi...
Toate conturile nefolosite pe o perioada mai lunga de 6 luni au fost sterse!

| blackdevil2015 explică (pentru K0sti):

Am 15 conturi steam, 2 conturi facebook, 20 conturi paypal pe acel mail! ii dau in judecata.

| K0sti a răspuns (pentru blackdevil2015):

laughing Ii doare in pe aia in cot de steam-urile tale si de facebucii tai! Daca tu crezi ca ai resursele necesare sa te bati cu Yahoo...succes! Ei si-au facut datoria, au anuntat din timp!