| Madi11 a întrebat:

.Am ipad 3 si cand am luat aplicatia FACEBOOK m-a intrebat cand sa iau poze vrei sa ti le aranjeze facebookul sau cv de genu am dat nu. si nu ma lasa sa i-au poze de pe el.sau la aplicatie wehartit tot la fel nu ma lasa sa iau poze am dat nu si acum... IMI ZICE EROR...ce fac.

6 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Ce iOS ai pe el?
Daca ai 6.0, tine cont ca are putin cam multe bug-uri.
Incearca sa-ti instalezi un sistem de operare mai vechi pana actualizeaza mai bine cei de la Apple noul iOS.

| Madi11 explică (pentru Just4Joker):

Da am 6

| Just4Joker a răspuns (pentru Madi11):

Instaleaza-ti iOS 5.0 sau asteapta pana la urmatorul update la 6.0.

| Madi11 explică (pentru Just4Joker):

Eu am 6.straight face

| 4ndr3i a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatiile si instaleaza le din nou.Normal ar fi sa mearga.
Succes! Anunta ma daca reusesti.