| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

Am jocul prototype instalat si cand dau click pe prototypef sa joc, imi apare urmatoarea eroare:
ERROR:Clound not load DLL 'prototypeenginef. dll'.
Please re-install the game and install the required DirectX 9.0c
provided or obtain the later version from Microsoft.

8 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

1 instaleaza directx-ul 2 baga crackul la el 3 verifica daca cumva la instalare nu ti-a aparut vreo eroare

| Alexxe a răspuns:

Muta crackul in folderul in care ai instalat jocul, daca nu merge, muta`l in fiecare folder in parte, de unde ai instalat jocul, si incearca sa-l pornesti din fiecare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prototipe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea ca nu tie bun windowsul sau trebuie sa gasty alt site! sal downloadezi eu am terminat jocul cu greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe totate copiate intr-un folder

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrie prototypef daca nu iti apare eroarea aia

| Miaunet a răspuns:

Directx-ul din imaginea iso nu face ma nimica, chiar daca ii dai pe instal, nu il instaleaza.

| andrei_2823 a răspuns:

Buna am jocul prototype. Cand dau pe el sa intru imi da EROAREA aia cu.Send error.Don't send error va rog daca stie cineva cum al pot face.bagati id.eubosu_andrei.multumesctongue