| superduper a întrebat:

am laptop Dell windows 7 Intel core i3 2.40 ghz memoria virtual 11.34 gb ram de 3.00 am tras nfs hot pursuit 2010 can am intrat joc mergea greu adica imaginea se misca greau iar is revenea iar mergea greu iar melodia se auzea in reluare.m-am dus la cerinte de sistem scria maxim ram 2.00 gb eu am 3.00 memoria vituala scria 8.00.eu am mult mai mare ramul procesorul tot.atunci ce are? crying imi place foarte mult nfs hot pursuit. ma ajutati? varog.va dau vot punda chiar si un cont super star racing

3 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Ce placa video are laptopul tau?
ca sa aflii
Start>RUn> scrii dxdiag si dai la display vezi ce scrie acolo

| daniel2forea a răspuns:

Intra in start si scrie run si vezi ca apare o iconita albastra-da click
dupa ce iti apare un un chenar mic scrii in el dxdiag.Sus selectezi display si vezi ce scrie la chip type big grin
Se poate sa mearga asa din cauza placii video straight face daca ai zis ca ai i3 e clar ca nu poti sa faci nimic cu integrata.

| nuckleu a răspuns:

Poate nu ai placa video.