| sskrillex96 a întrebat:

Am luat de pe un pc cu windows xp melodii pe un stick, si am vrut sa le ascult pe un laptop cu win7. In folder nu imi arata decat o chestie alba care are 0 kb si nu merge sa o deschid cu nici un program. eu folosesc winamp inca si daca bag fisierul cu totul in winamp imi apar melodiile. vreau sa stiu de ce nu pot sa le vad in folder

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Vezi daca atunci cand dai click dreapta pe fisierul alb si vezi la "Target" cred, daca este cu system32....si multe numere+cifre random la final, inseamna ca este virusat, iar daca l-ai deschis iar antivirusul nu a zis nimic posibil sa fie out-dated si sa nu il fi detectat..cred. Oricum iti recomand sa instalezi malwarebytes free pe cel cu XP sa il scanezi si dupa aceea sa formatezi stick-ul si sa incerci sa copiezi iar muzica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TrustMeIKnow):

La ce pare ca are, mai bine redescarca de pe net muzica aceea si formateaza si stickul si reinstaleaza si acel WinXP formatand tot HDD-ul ca nu cred ca i se va instala malwarebytes (ii va infecta setupul inainte sa-l deschida)