| Akays a întrebat:

Am luat in proba un Iqos, avându-l de 2 zile. Urmează (sau urma) pe 30 sa achiziționez altul, ducându-l înapoi la reprezentant pe acesta. Însă, s-a întâmplat un mic accident. O sticla de suc s-a desfăcut in ghiozdan și l-a udat. Bateria aceea in care se pune stiloul nu mai merge deloc. Stiloul da. In cazul asta ce se întâmplă? Știe cineva? Il plătesc oricum, chiar daca e de proba, nu? Sau?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il platesti. Dar ai peste 18 ani, că vorbesti ceva de un ghiozdan? Daca nu, cum ti l-au dat pentru proba?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai detaliat ce este acel produs care l ai luat.

| nicu991 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E d-aia de su.pt... cum ii zice... tigara digitronica rolling on the floor
Intri pe site-ul oficial si te pune sa confirmi ca ai impliniti 18 ani, ceea ce initiatorul intrebarii nu cred ca are din moment ce vorbeste despre un ghiozdan.

@initiator, daca tot l-ai luat in proba le poti spune celor care-l produc, sa-i implementeze standardul IP68. Nu de alta dar daca tot costa cat costa macar sa fie construit calitativ si rezistent la praf, stropi de apa, atacuri extraterestre, caderi de meteoriti etc.

Le poti spune ca l-ai avut in buzunar si te-a prins ploaia...

| Edward_Andrey_2000 a răspuns (pentru nicu991):

Daca tu ai impresia ca dupa 18 ani nu mai porți ghiozdan esti bunhee hee)

| nicu991 a răspuns (pentru Edward_Andrey_2000):

Ai dreptate, dar ai raspuns unei intrebari de anul trecut. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca defectiunea este din cauza ta o plătesti, ei nu o sa o ia inapoi.