| romanu22 a întrebat:

am luat telefonul Samsung galaxy fit de la garantie, a fost resetat softu, am primit mesaj de la ei cu setarile de internet si din greseala nu le-am salvat.Acum nu pot accesa internetul si nu pot sa imi conectez telefonul la calculator, nu imi apare nimic pe telefon daca sa se conecteze da sau nu la calculator si nici pe pc nu apare dar telefonul se incarca asa ca nu este din vina cablului si a mai fost conectat inainte sa i se reseteze softul la telefon. Ce sa fac? Scuze daca sunt greseli.

1 răspuns:
| HarukaAnase a răspuns:

Reseteaza telefonul sau du-te si intreaba la firma care ti l-a reparat.