| With0utName a întrebat:

Am mai pus intrebarea asat o data... nu imi merge tastatura la jocuri...am schimbat tastatura cu una noua si inca nu merge, care ar putea fi problema? Exista niste setari pentru jocuri?

Răspuns Câştigător
| Munteanu_Andrei_1982 a răspuns:

Mai intai intra in meniul de start, apoi da control panel, de acolo da click pe printers and other hardware si apasa pe keyboard. Te uiti acolo prin setari si iti alegi cum vrei.
Daca nu merge nici asa da la game controlers tot in control panel, to la printer and... si adauga.