| Ochisor a întrebat:

Am mare nevoie de ajutoar urgent, Deci am un smartphone Samsung galaxy S Y 5360 si era blocat cu model de blocare dar un prieten s-a jucat pe el si acum imi cere contul de gmail si parola dar eu nu le mai tin minte. Va rog, exista o metoda sa reconfigurez telefonul sau sa aflu numele de gmail?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu se poate. Poti face ceva, sa dai hard reset sau cum s-o fii numind si ai sa pierzi tot din el, numere, aplicatii etc, adica tot ce aveai in memoria interna si nu pe card.