| PatriciaNicoleta a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Am un card de 32 Gb si mi s-a sters totul de pe el. Eu nu i-am dat reformatare si nu stiu ce s-a intamplat. Ma poate ajuta cineva cu un program bun cu care pot recupera pozele si video-urile?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu te pot ajuta. am cateva alternative.
instaleaza team si te ajut.
programele ce le am nu sunt in limba romana si nici in engleza. deci, tu hotarasti.
bafta. nu formata cardul si nu il pune in telefon. nu incerca sa scrii info pe card. absolut nimic daca vrei sa mai recuperezi ceva.