| T3qUyLa a întrebat:

am net de la RDS prin router si nu stiu dc de 3 zile incoace nu-mi mai merge, am sunat de vreo 5 ori la cei de la RDS si tot m-au intrebat tot felul de prostii cum ca daca am cablul conectat, daca e instalat corect routerul, inainte a mers si nu am facut nici o modificare de atunci straight face Routerul este TP-Link WR340G

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu ai windows 7 cumva? nu ai facut updates la el?

| Master1ro a răspuns:

Verifica daca nu a revenit routerul la setarile din fabrica.Eu am avut odata problema aceasta si de la router era.
PS: Ai incercat sa te conectezi la internet fara router?

| T3qUyLa explică:

@RS4

Nu am Windows 7 am xp

| bogdan007 a răspuns:

Probabil a umblat la cutia cu sigurante si a uitat sa te conecteze

| dudiii a răspuns:

Nu stiu ce ar putea avea.Si eu tot la RDS sunt prin router si de o luna si ceva de cand a venit sa mi'l bage nu`mi mai mergea calumea internetu.Mergea cu 10mb si ei mi'au spus ca am placa de internet arsa.M'am dus ieri in centru si mi'au spus ca placa n-are nici pe naiba, era data viteza mica la internet si mi-a pus'o pe 100mb.Aia de la RDS ...vai de capu lor oh go on.Tot de la ei trebuie sa fie.