| T3qUyLa a întrebat:

am net de la RDS prin router si nu stiu dc de 3 zile incoace nu-mi mai merge, am sunat de vreo 5 ori la cei de la RDS si tot m-au intrebat tot felul de prostii cum ca daca am cablul conectat, daca e instalat corect routerul, inainte a mers si nu am facut nici o modificare de atunci Routerul este TP-Link WR340G, eu cred ca e de la mine pentru ca la altii merge...imi apare si chenarul ala galben cu semnul exclamarii pe local area connection nu stiu ce sa mai fac straight face, mai am un net si ala merge deci nu e nici de la placa.

Daca stiti careva cum pot sa rezolv problema...

1 răspuns:
| terorvlad a răspuns:

Click dreapta pe iconita de net si dai la troubleshoot problems iar apoi cred ca te descurci. trebuie sa dai repair sau ceva, nu mai stiu exact. sper sa fie aceasta solutia. La mine a mers.