| alexutzasweet a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Bunicul meu si-a cumparat un telefon Samsung GT-E1200 fara abonament. Problema e ca atunci cand introduce o cartela ii cere cod blocare sim si nu pate porni telefonul decat fara cartela sad. Am crezut ca telefonul e blocat, dar se intampla acelasi lucru cu orice cartela ( Din Orange, Din Vodafone sau din Cosmote sad. Ce pot face? Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| ZeroDiferit a răspuns:

Codul de siguranta din fabrica e 12345, daca nu l-a schimbat cineva intre timp.
O zi frumoasa ca o funda.