| MHems a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Mi-am luat o tabletă şi normal, am luat şi un router. L-am configurat, amm conectat pc-ul la el şi sunt 2 cabluri băgate în el. Dar în poză spune că trebuiesc 3. Mi se conectează, dar când intru pe net nu merge, pur şi simplu îmi dă eroare ori dacă caut un site se încarcă încontinuu şi nu se întâmplă nimic. Trebuie să bag cablul de internet din pc, am încercat dar mi se taie conexiunea la internet din pc. Ce trebuie să fac ca să-mi meargă? OFER FUNDĂ ŞI VOT CELUI CARE MĂ LĂMUREŞTE ŞI ÎMI EXPLICĂ!

2 răspunsuri:
| SpYoNu a răspuns:

Pai ma ai bagat cablul de la net unde trebuie? pe urma urmeaza ala care il bagi in calculator. Configurezi si gata

| Oancea_Iacov_1998 a răspuns:

Bagi din modem firu in router in mufa WANsi in mufa cu nr 1 bagi cablu in pc nu mai traba facut nimica si merge ^_^