| Rudenco_Teodora_1999 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Mi-am uitat parola de la contul meu de Wattpad. Am incercat sa o aflu, urmand pasii (apas pe,, ai pierdut parola,, sau ceva de genu, si mi-am pus e-mail-ul). Trebuie sa primesc un mesaj pe yahoo, dar nu primesc nimic! Astept de o saptamana! Si nu vreau sa imi fac alt cont! Va rog, ajutati-ma!
EVIDENT, DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| badWolfTen a răspuns:

Buna!
In primul rand, ai verificat si folderul Spam de la yahoo mail? Poate mailul a intrat acolo.
Daca nu e, incearca sa folosesti alta adresa de mail (daca ai gmail, cu atat mai bine).

| Rudenco_Teodora_1999 explică (pentru badWolfTen):

Da, l-am verificat. Si pentru a ma conecta trebuie doar o singura adresa de e-mail. Am cautat si pe gmail, mi-am facut acum cont. La fel, nimic. Alte idei ar mai fi?

| Rudenco_Teodora_1999 explică (pentru badWolfTen):

Am incercat