| nicoramo1 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Cineva mi-a spart contul de facebook si mi-a schimbat parola! Acum pune numai minciuni si eu nu mai pot intra pe el! Ce sa fac? Dau funda! :'(

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Intra pe facebook si da-i pe forgot your password sau am uitat parola. baga emailul in campul gol apoi urmareste instructiunile de acolo. iti pot trimite un mail pentru schimbarea parolei sau o poti reseta folosind contul de mail. succes!