| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de multe idei! Mi-am cumparat host si domeniu, vroiam sa fac site pentru download muzica, dar pentru ca e ilegal m-am razgandit, ce idei aveti? ce sa pun pe site? Daca are cineva o idee sa spuna, facem echipa, nu stiu numai sa fie ceva pe site!
Multe idei laughing
Mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu nevoie de domeniu si hosting...cat vrei pe el?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce domeniu ai? si cat spatiu la hosting?

| Withspitz a răspuns:

Www.withspitz.com nelimitat la memorie

| anonim_4396 explică (pentru Withspitz):

Eu ma ocup de site-uri flash...si am nevoie de domeniu+ hosting pentru cineva care face fotografii.adica sa aiba propriul site personal unde sa isi posteze fotografiilebig grin. daca vrei ne putem intelege cumva.cauta-ma la robi92filip@yahoo.com sau skype robi_filip

| anonim_4396 explică (pentru Withspitz):

Am eu nevoie de domeniu si hosting...cat vrei pe el?