| Lioиeѕѕ a întrebat:

Buna!
Am nevoie de o aplicatie care sa imi faca backup AUTOMAT la jurnalul apelurilor, imediat ce apelul are loc, chiar daca este sters din istorie (pentru altfel nu m-ar mai interesa o aplicatie pentru asa ceva). Nu ma intereseaza inregistrarea convorbirii, ascunderea aplicatiei sau alte nebunii de genul asta. Tot ce vreau este sa salveze apelul imediat, chiar daca a fost sters si sa nu trebuie sa am wifi/date.
Multumeschappy

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Salut!
Nu stiu ce operator ai dar. vei gasi pe site ul operatorului. junalele cu apeluri.