| Freeworld30 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de un program de editat poze/video care sa fie cu baloane.
Adica sa pot sa pun baloane care merg in sus. Programul as dori sa il pot descarca si pe telefon. Am cautat pe Play Store, dar nu am gasit niciun program ok.
Daca stiti voi ceva program si ma puteti ajuta, ar fi super. Multumesc!????

4 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Vrei un program profesional de editare foto/video, dintre cele mai bune de pe piață, care să fie pe Windows și pe Android, pe gratis?

| Freeworld30 explică (pentru FaraNume1245):

As dori sa fie numai pentru Android momentan.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Freeworld30):

Gratis, nu găsești. Ori pui banul jos, ori folosești FL, TT sau alte trackere asemănătoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru editat poze, cea mai buna aplicatie din Magazin Play este Pics Art. Bine, daca vrei cu toate functiile deblocate descarci de pe revdl.com. Are multe functii interesante.