| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de un program pentru a descarca poze din telefon pe pc, este vorba de usbdriver sghf480 si nu-l gasesc pe net free, ma poate ajuta cineva cu acest program?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna zuzu te-as ajuta... dar n-am nici eu! sunt in cautare, ceau o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey, si eu am nevoie de un program de descarcat poze dpa telefon in pc. Pt Samsung B3310.
Ma puteti ajuta?

| mmq a răspuns:

Buna, am nevoie de un program pentru a descarca poze din telefon pe pc, este vorba de usbdriver LG kp170 si nu-l gasesc pe net free, ma poate ajuta cineva cu acest program?