| zooooza a întrebat:

Am nevoie de un site sau un program care sa imi traduca documente. Dar sa traduca bine.
P. S. Fara Google traducere ca nu traduce prea bine

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Daca folosesti Firefox iti pot recomanda ImTranslator- e un add-on foarte bun. Daca nu Babylon dar o sa ai treaba sa cauti dictionare.

3 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Buna Luizahappy eu nu stiu site happy dar te pot ajuta. uite ID meu. amorezzo13 contacteaza-ma repede. am si o profa de engleza care daca o rog poate ma va ajuta. kiss

| zooooza explică:

Un site care sa fie cat de cat bun.La Google traducere nu merge foarte bine.

| dhraqull a răspuns:

Auzi, niciun program nu o sa-ti poata traduce "bine" pentru ca nu poti compara un calculator care stie sensul unor cuvinte si expresii cu un vorbitor nativ.Asa ca pune-te cu burta pe carte si invata limba respectiva.