| JustForYouForever a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor!

Mi-am schimbat parola de la mess si nu o mai stiu acum pe ceea de dinaintea parolei asteia o stiu. Acum nu pot sa imi intru pe mail nici pe mess. Cred ca nu am scris bine parola cand am schimbat-o.

Ce pot face?

Va rog ajutati-ma urgentu, am mare nevoie de voi. Plz

Răspuns Câştigător
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Apasă pe "Forgot your password" și introdu răspunsurile întrebărilor tale secrete, sau trimite un mail la id-ul alternativ (dacă ai unul). Succes!

| JustForYouForever explică (pentru Unbelievable):

Multumesc!

Uite dau acolo dar imi zice ca trebuie sa imi intru in id ca sa pot sa schimb parola si eu nu imi mai stiu parola si nu pot sa intru pe id-ul acela. straight face

5 răspunsuri:
| Unbelievable a răspuns:

Ce ciudat thinking

| JustForYouForever explică (pentru Unbelievable):

Deci nu mai ai nicio ideee ce pot face?crying

| Unbelievable a răspuns (pentru JustForYouForever):

Din păcate, nu. Îmi pare rău.

| JustForYouForever explică:

Multumesc!
Uite dau acolo dar imi zice ca trebuie sa imi intru in id ca sa pot sa schimb parola si eu nu imi mai stiu parola si nu pot sa intru pe id-ul acela. straight face